Meno vadyba

Daugybė talentingų menininkų taip ir neranda savo vietos po saule. Vadybinė dalis neretai jiems neįdomi, bet be jos nė iš vietos. Todėl aš ieškau tiesioginių meno kūrinių pirkėjų ir atlieku visus pirkimo – pardavimo klausimus su jais.

Esu tarpininkas bendradarbiaujant su galerijomis ar kitomis erdvėmis, norinčiomis eksponuoti jūsų darbus. Siekiamybė patekti į tarptautinius vandenis.

kodėl bendras darbas atneša daugiau naudos?

Ne visada kūrėjas yra pardavėjas. Esu tam čia, kad jie galėtų laisvai kurti, o aš juos parodyčiau pasauliui.

Užklausa

Erdvės, kurios pasakoja istoriją.

Pokalbis

Erdvės, kurios pasakoja istoriją.

Projektas

Erdvės, kurios pasakoja istoriją.

Rūta Kučinskaitė

Rūta – iš lietuvos kilusi menininkė bei grafikos dizainerė. Jos darbai apgaubti subtilios elegancijos šydo ir švaraus jau iškristalizuoto minimalizmo. Rūta savo kūryboje praktikuoja moderniąją kaligrafiją ir iš Japonijos kilusią techniką: Sumi- e, (tapyba tušu), šią techniką ji kombinuoja su viduržemio jūros gyvenimo stiliumi, kurią parsivežė iš gyvenimo Ispanijoje. Jos kūrybą formuoja motyvai tokie kaip: jūra ir jos kvapas, organinės formos, bei skaidrios spalvos išlietos tušo pagalba.

Ekspresyvi energija svyruoja tarp staigaus ir užtikrinto teptuko judėsio ir atsainių tušo dėmių. Jos kūryba tiria vandes tekmės judėjimą viename tobulame teptuko brūkšnyje.